Saturday, April 21, 2007

:)

Annemlerin İstanbulda olmadığı, diş ağrıma artık rakıların votkaların fayda etmediği günün birinde telefonum çaldı.. Karşıdaki ses kendini tanıttı:
- Merhaba Ben Dr. Hüseyin Şirin. Dişçiden korkuyormuşsun, bak teknoloji çok gelişti, artık hiçbir şey eskisi gibi değil, gel bakalım ağrının sebebi neymiş...
- Ben ııı, şey..
- Bak ağrı çekmene değer mi, istemezsen yine dokunmam, gel bakıcam sadece.
- Peki.. Adresi alabilir miyim?
- Ben şimdi sana mesaj atıcam ama şöle tarif edeyim...............................................
- Çok teşekkür ederim, geliyorum.
- Bekliyorum.

O gün tanıştım Hüseyin Abiyle :) Gerçekten çok yardımcı oldu, çekilmek üzere olan dişimi kurtardı... 10 yıldır oturmadığım dişçi koltuğuyla tekrar barışmamı sağladı. O günden sonra bütün dişlerimi kontrolden geçirdi. 6 ayda bir kendi hür irademle :) kontrole gitmemi sağladı. Hatta 20'lik dişimi bile ufak bir operasyonla aldırdım. Yüzümde ödem oluştu, şişti, sürekli Hüseyin Abiyi telefonla taciz ettim ama bir kere bile of demedi...

Geçen ay, çok istediğim beyazlatma işlemini yapmayı sonunda kabul etti.. (Önceden gerek yok diyordu :)) Buraya 10 gün arasındaki farkın resimlerini koymak isterdim ama inanın öncesinde resim çekmemişim ama hiç tanımayan insanlar bile konuştuğumda dişleriniz ne kadar beyaz diyorsa gerçekten çok başarılı olmuşuz demektir. Bu işlemi yaptırmak isteyenleri Hüseyin Abime yönlendirebilirim.

Kendisine herşey için çok teşekkür ediyorum...

2 comments:

zeynepaltuntaş said...

aradaki farkı şöyle ifade ediyim;
o günden sonra mine'ye direkt bakabilen hiç olmadı, ancak güneş gözlüğü ile..
hele gülüyorsa -ki genelde güler, bilenler bilir- kaynak gözlüğü ancak işe yarar..
o nasıl parlaklıktır yaw..
helal olsun doktor..

Anonymous said...

Since 1997 Marc Jacobs has been appointed as Creative Director of affluence French fashin house, Louis Vuitton handbags . As to his 2009 cruise collection, Jacobs collaborated with appearance illustrator Tanya Ling who created a alternation of illustrations of the range, as able-bodied as an absolute striped print.